Global Melek Yatırımcı Ağı Keiretsu Forum Kurucusu ve CEO’su Randy Williams,
G20 YEA 2015 Zirvesinde Ana Konuşmacı olarak yer alacak.

Dünya’nın Lider Melek Yatırımcı Ağı Keiretsu’nun Kurucusu ve Melek Yatırımcılık Gurusu Genç Girişimcilerle Buluşacak.

Keiretsu Forum’un desteklediği G20 Genç Girişimciler İttifakı 2015 zirvesi, G20 Türkiye dönem başkanlığı çerçevesinde bu sene TÜGİAD’ın ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Global Melek Yatırımcı Ağı Keiretsu Forum, İstanbul’da çok önemli bir etkinliğe dahil oluyor. Keiretsu Forum CEO’su Randy Williams, Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) ev sahipliğinde 7-9 Eylül 2015 tarihleri arasında düzenlenecek G20 Genç Girişimciler İttifakı (YEA) zirvesinde ana konuşmacı olarak yer alacak.

G20 ve B20’nin stratejik ortaklığında “Girişimcilik Kültürünün Küreselleşmesi” ana temasında İstanbul’da düzenlenecek zirveye dünyanın her yerinden yüzlerce girişimci, yatırımcı ve iş adamı katılım gösterecek. G20 YEA tarihinde bir ilk olarak sektörel B2B görüşmelerinin yapılacağı üç gün sürecek zirvede yeni işbirlikleri için kapılar açılacak, katılımcılar girişimcilik ekosistemini yönlendiren önemli isimlerin deneyimlerini dinleme fırsatı bulacak.

Randy Williams Hakkında

Randy - WSJRandy Williams, özel sermaye yatırımları için disiplinli ve yapısal bir yaklaşım sağlamak amacıyla 2000 yılının Eylül ayında Silikon Vadisi – Kalifornia’da Keiretsu Forum’ u kurdu. Yatırıma olan tutkusu ve benzer görüşlü toplum liderlerini bir araya getirme isteği, girişimciler için çok güçlü bir ortam hazırladı. Kuruluşundan bu yana Keiretsu Forum yatırımcı üyeleri 650 milyon dolardan fazla yatırımı 600’nin üzerinde şirkete; özellikle teknoloji, gayrımenkul, sağlık, biyoteknoloji, doğa bilimleri ve benzer hızlı gelişme şansı olan sektörlere yaptılar.
Randy Williams; UC Berkeley, Sosyal Bilimler lisans mezunu, ayrıca California, Mary’s College master derecesine sahiptir. Aynı zamanda profesyonel bir yüzücü ve eski dünya rekortmenlerindendir.

G20 YEA Zirversi Hakkında
Girişimcilik ekosistemini destekleme ve girişimcilerin sorunlarına çözüm önerileri sunabilme amacıyla gerçekleştirilen G20 YEA Zirvesi 2010 yılından bu yana her yıl G20 dönem başkanlığını üstlenen ülkedeki paydaş kurumun ev sahipliğinde düzenleniyor. Kanada’da gerçekleşen ilk zirve sonrasında etkinlik ilerleyen yıllarda Fransa, Meksika, Rusya ve Avustralya’da hayat buldu. Ayrıntılı bilgi için www.g20yeaturkey.org adresini ziyaret edebilir, online kayıt yaptırmak için bu linkten ulaşabilirsiniz.

g20_banner