HAKKIMIZDAHakkımızda

Keiretsu Forum Türkiye

Keiretsu Forum, lisanslı yatırımcı üyeleri ile Türkiye'de faaliyet gösteren bir melek yatırımcı ağıdır. Teknoloji, tüketim malları, internet, sağlık, enerji, gayrimenkul vb. yüksek büyüme gösteren çeşitli sektörlerdeki 1500’ü aşkın girişimci şirkete, $2 milyar üzerinde melek yatırım gerçekleştirilmesine aracılık etmiştir. Türkiye’de 90’dan fazla melek yatırımcısı ve 55 start-up’a 150 milyon TL’den fazla gerçekleştirdiği yatırım ile; Türkiye’nin en büyük ve en güçlü melek yatırımcı ağı olmayı başarmıştır

image
image

Uzman Yönetim Kurulu

Melek yatırımcı platformumuzda görev alan uzman yönetim ekibimiz.

image

Büyük Yatırım Ağı

Büyük firmaların ortak yatırım ağına ortak olmanızı sağlıyoruz.

image

Süreklilik

Yatırımlarda uzun vadede başarılı kazancı hedefliyoruz.

Misyonumuz

“Kapsamlı Ortaklık…

Keiretsu Forum, iş dünyasının önde gelen isimlerinden, özel sermaye yatırımcılarından, risk sermayedarlarından ve kolektif / kurumsal yatırımcılardan oluşan dünyanın lider yatırımcı topluluğudur. Keiretsu Forum kaliteli bir girişim yaratmak için gerekli olan sermaye, yetenek, teknoloji, ve kaynaklara erişimi kolaylaştırmak için girişim sermayedarları, üniversiteler ve diğer partner kuruluşlar ile iş birliği içerisinde çalışır.

…Nitelikli Yatırım”

Nitelikli ve çeşitli yatırım fırsatları, yatırımcı üyelerimizin, girişim sermayedarlarının, sponsorların, kuluçka örgütlerinin ve üniversitelerin oluşturduğu topluluk vasıtasıyla yaratılmaktadır. Hiçbir sektör kısıtlaması olmadan, Keiretsu Forum İstanbul üyeleri genelde, $25 bin ile $500 bin arasında başlangıç sermayesi sağlamaktadır.

İş Planı

Finansal Tavsiyeler

Yatırım stratejisi

Girişimci Başarısı

image
4 +
4 Kıtada girişimcilere ve yatırımcılara hizmet veren deneyimli profesyoneller.
image
53 +
52 Şubede teknoloji, tüketim malları, internet, sağlık, enerji, gayrimenkul vb. alanlarda birbirinden değerli girişimcilere destek oluyoruz.
image
3500 +
3500 üzerinde akredite lisanslı yatırımcı üye
image
70 +
55 start-up’a 70 milyon TL’den fazla gerçekleştirdiği yatırım ile;
image

Melek yatırımcılar sadece sermaye desteğiyle yetinmeyip, girişimciye bu tür katkılar da yapması girişimin başarısı açısından oldukça önemlidir.

Keiretsu Forum Türkiye
image

Melek yatırımcılar, yatırım kararları verirlerken finansal faktörlerin yanı sıra, finansal olmayan yatırım teşvik edici faktörleri de düşünmektedirler. Yatırım kararı, ekonomik, sosyal veya kişisel sebeplerden etkilenmektedir.

Keiretsu Forum Türkiye