eskişehir davetiye

Keiretsu Forum Türkiye’nin yürütücülüğünü üstlendiği “Melek Yatırımcılık Tanıtım Semineri Ve İş Melekleri Kampı” 19 Nisan’da Eskişehir’de gerçekleştirilecek.

 

Bursa Bilecik Eskişehir Kalkınma Ajansı (BEBKA) organizasyonu ile gerçekleşecek olan “Melek Yatırımcılık Tanıtım Semineri Ve İş Melekleri Kampı’’ ile Eskişehir ve çevre illerdeki potansiyel yatırımcıların, “melek yatırımcılık’’ kavramı ile tanıştırılması hedefleniyor. Keiretsu Forum Türkiye’nin yürütücülüğünü üstlendiği proje kapsamında, katma değeri yüksek ürün ve hizmet üretimi üzerine çalışan girişimciler ile buluşmalar gerçekleştirilecek. Bölgenin sürdürülebilir rekabetçi bir yapıya kavuşması için yapılması gerekenlerin ele alınacağı farkındalık seminerleriyle, melek yatırımcılığın önemi ve yeni bir iş modeli olarak yatırım avantajları anlatılacak.

 

Keiretsu Forum Türkiye’nin deneyimli melek yatırımcı üyeleri ve sektör uzmanları ile yapılacak olan seminerlerde, potansiyel yatırımcı adaylarına yol açmanın yanı sıra Eskişehir ve çevre iller için rol model oluşturulması hedefleniyor.

 

Projeye katılan melek yatırımcı adaylarının, teknoloji tabanlı girişimlere yaptıkları yatırımlar sonucu ortaya çıkan ürünlerin katma değerinin yüksek olması dolayısıyla, ülke ekonomisine olumlu yönde katkı sağlaması amaçlanıyor.

 

Melek yatırımcı desteği ile ölçeklenen ürün satışlarının ciro – karlılık gibi parametreler ile ihracatın artması ve ithalatın önüne geçilmesi öncelikli hedefler arasında. Keiretsu Forum Türkiye’nin bu bağlamda melek yatırımcılığın bölgeye sağlayacağı faydaları ve melek yatırımcı olmak isteyecek adaylar için adım adım yol haritasını anlatacağı seminerler hakkında detaylı bilgi için: info@keiretsuforum.com.tr