• 14 Nisan 2016
  • admin
  • 0

“Çekirdek yatırım” arayışındaki, erken aşama girişimlere kapılarımızı açıyoruz.

pk transparan

 

Keiretsu Forum Türkiye, 150.000 TL’ye kadar yatırım arayışında olan erken aşama girişimcileri hayallerindeki şirketi kurabilmeleri ve ayağa kaldırabilmeleri için Melek Yatırımcıları ile bir araya getirecek.

 

2 Haziran Perşembe günü, Keiretsu Forum Melek Yatırımcıları ile erken aşama girişimciler
“Pecha Kucha Day” de bir araya geliyor. Bugüne kadar mutlaka çekirdek yatırım arayışını geçmiş; Seri A yatırım arayışında olan girişimci şirketlere yatırım yapan ve Forum Toplantılarında yer veren Keiretsu Forum Türkiye; bu kez erken aşama yatırım fırsatları için bir araya gelecek. Melek Yatırımcılar erken aşama girişimleri değerlendirerek; farklı ve yeni iş fikirlerine yatırım yapma imkanları bulacaklar. Oluşacak güçlü sinerji ile girişimcilere hem finansal destek hem de erken dönemde mentorluk & akıllı para desteği sağlanmış olacak.

 

Girişimciler iş fikirlerinin, Pecha Kucha sunum tekniği ile toplamda 6 dakika 40 saniyede yatırımcılarla paylaşacaklar. Zamanlamanın çok önemli olacağı sunumlarda iş modellerine hakim olan girişimciler ön plana çıkacak.

 

Dinamik, yenilikçi, üretken ve yüksek büyüme potansiyeline sahip; gerekli finansman ve network konusunda sıkıntı çeken tüm girişimciler Keiretsu Forum’a başvuru yapabilirler. Başvurularda hiçbir sektör kısıtlaması bulunmuyor.

 

Toplamda sadece 150.000 TL’ye kadar yatırım arayışında olan girişimcilere açık olan Pecha Kucha Day’e Keiretsu Forum Türkiye internet sitesinden online olarak başvuru yapabilirsiniz.
girisimci@keiretsuforum.com.tr

 

Pecha Kucha Nedir?

 

İçeriğini (iş fikrini) kısa sürede ve etkin bir şekilde bir topluluğa sunmayı amaçlayan sunuş disiplinidir. Sunum yapan kişi, her biri 20 saniye süresince 20 sayfayı toplam 6 dakika 40 saniye süresince anlatarak sunumunu tamamlar.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için Girişimci İlişkileri Yöneticisi Cem Ötkün ile cem.otkun@keiretsuforum.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.