Keiretsu Forum Melek Yatırımcılık Ağından Haberler

Haberler

Yeni Nesil Girişimcilik Zirvesi – 27 Kasım 2019

Para Dergisi tarafından her yıl düzenlenen “Yeni Nesil Girişimcilik Zirvesi’nde, “Start-up’ların Yolun Açmak! Engelleri Nasıl Kaldırırız? Startup’ları nasıl teşvik ederek büyütürüz? “ paneline Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren konuşmacı olarak katıldı.

TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu’nda Eğitimdeydik – 15 Kasım 2019

TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu’nda düzenlediğimiz etkinliğimizin konusu “Melek Yatırımcılık ve Türkiye’de Kadın Girişimci”ydi. Yönetim kurulu üyemiz Gamze Sart, Genel Müdürümüz Duygu Eren’in sorularını yanıtladı.

MÜSİAD Vizyoner19 – 27 Kasım 2019

27 Kasım’da 6000’den fazla kişinin katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen MÜSİAD Vizyoner19’a Keiretsu Forum Türkiye olarak katıldık.

Keiretsu Forum Türkiye Ortaklarından Uğur Yüce, Onur Ödülü’ne Layık Görüldü

27 Kasım Çarşamba günü İstanbul Harbiye Askeri Müze ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle Keiretsu Forum Türkiye ortaklarından Sayın Uğur Yüce Onur Ödülü’ne layık görüldü. TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal’ın elinden ödülünü alan Yüce, Türkiye’de üniversite-sanayi işbirliği vizyonunun oluşumuna, işbirliği ortamının gelişimine ve yaygınlaşmasına uzun yıllardır özverili, ve etkin katkılar yapmaktadır.