Keiretsu Forum Melek Yatırımcılık Ağından Haberler

Haberler

TİM- TEB Girişim Evi 2020 1. Dönem Startup / Level Up Programlarına Yeni Girişimcileri Seçti

Girişim Bankacılığı ile yenilikçi iş fikirlerini ekonomiye kazandırmaya ve girişimcilik ekosistemini güçlendirmeye yönelik çalışmalarını sürdüren Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve bünyesindeki 70.000 ihracatçı temsilcisi ile ülkemizde inovasyon ve girişimcilik kültürünün gelişmesine katkı sağlayan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) TİM-TEB Girişim Evi ile farklı girişimci gruplarına yönelik programlar geliştirmeye devam ediyor. Farklı ölçeklerdeki girişimcilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için Start UP ve Level UP programlarını hayata geçiren TİM-TEB Girişim Evi, 2020 1. Dönem programlarına yeni girişimcileri seçti. Keiretsu Forum Türkiye Girişimci İlişkileri Direktörü…

TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var! 2020 Dönemi Girişimcilik Kampı Düzenlendi

Türkiye’nin en kapsamlı erken aşama girişimcilik programı olan Tüsiad Bu Gençlikte İş Var!’ın 2020 dönemi Girişimcilik Kampı 11-15 Şubat arasında gerçekleşti. Türkiye’nin 20 şehir ve 43 üniversitesinden katılan, 36 girişimci ekip, 40’ın üstünde konuşmacı ve 100’ün üzerinde mentor ile buluştu. Seçilen 12 ekip, Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren’in de arasında bulunduğu rehberlerle önümüzdeki 2.5 ay boyunca çalışma ve iş fikirlerini geliştirme fırsatı yakaladı.

Teknoloji Yatırımcıları Samsun’da!

24 Şubat’ta girişimciliğin önemli adımlarından olan yatırımı ve melek yatırımcılığı konuşmak üzere Keiretsu Forum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Berik, “Yeni Nesil Yatırımcılık” paneline katıldı. Türkiye’nin önemli melek yatırım ağlarının temsilcilerinin katıldığı etkinlik, Samsun Teknopark, ÖMÜ-TTO ve OKA iş birliğiyle gerçekleşti.

Fortune Türkiye & Dataexpert iş birliğinde CMO Summit 2020 18 Şubat’ta Gerçekleşti.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Fortune Türkiye ve Keiretsu Forum Türkiye Ortaklarından Yasin Altunkaya’nın sahibi olduğu Dataexpert iş birliğinde Pazarlama Liderleri Zirvesi 18 Şubat’ta gerçekleşti. Pazarlama gündemine yön veren konular, gelecek öngörüleri, stratejik uygulamalar gibi daha bir çok konunun konuşulduğu zirveye Keiretsu Forum Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Karaarslan ve Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren katılım sağladı.