Keiretsu Forum Melek Yatırımcılık Ağından Haberler

Haberler

SUMMIT ERCİYES 14 Ocak 2020

Anadolu sermayesinin girişimcilik ekosistemindeki etkinliğini arttırmak üzere Keiretsu Forum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Berik Summit Erciyes: Geleceğe Yatırım Yapanlar Zirvesi’nde “Teknoloji Girişimlerine Yatırım Yapan İş İnsanlarının Deneyimleri” panelinde panelist olarak yer aldı. Hulusi Berik, tecrübelerini ve teknoloji yatırımcılığının geleceği hakkında görüşlerini paylaştı.

MEDYADA KEIRETSU FORUM TÜRKİYE

Dünya Gazetesi 7 Ocak 2020 “Fikre Değil Girişimciye Yatırım Yapın!” Dünya Gazetesi 29 Ocak 2020 “Girişim Yatırımları Yeniden Kanatlandı” Turkish Time Dergisi 30 Ocak 2020 “2020 İnovatif Girişim Yılı Olabilir”

İletişim ve İşbirliği

“İşbirliğinin amacı karmaşık ortamda daha iyi sonuçlar üretebilmek.” Bir şirkette inovatif bir kültür oturtmada en önemli konulardan ikisi iletişim ve işbirliği. İnovasyonun bireysel becerilerle geliştiğinin sanıldığı devir çoktan sona erdi. Problemler çetrefilli, ve tek bir konuda uzmanlık artık yetmiyor. Gerçek zamanlı iletişim ve işbirliği bir zorunluluğa dönüştü. ÇEVİKLİK DEVRİ Şirketin karşı karşıya olduğu kritik konulara kafa yoran kişiler çok az sayıdaysa, bunların birlikte cazip inovatif fikirler yaratma olasılığı da o derece zayıf. Uzun yıllardır şirket organizasyonlarının temelini oluşturan hiyerarşik yapı…

Yeni Melek Yatırımcı Üyelerimize Sertifikaları Takdim Edildi– 26 Aralık

26 Aralık’ta gerçekleştirdiğimiz Yatırımcı Forum Toplantımızda Keiretsu Forum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Berik, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Özgenç, Yönetim Kurulu Üyeleri Gamze Sart, Ümit Karaarslan ve Gökhan Eyigün, yeni melek yatırımcı üyelerimize sertifikalarını takdim etti.