Keiretsu Forum Melek Yatırımcılık Ağından Haberler

Haberler

Koronavirüsün Reçetesi İnovasyon

“Krizler her zaman inovasyonu arttırır. Hazır olan kazanır” Dünya çok sıkıntılı bir dönemden geçiyor ve herkes tünelin ucundaki ışık ne zaman görülecek diye bekliyor. Tünelden çıkmada da en büyük iş inovasyona düşüyor. Sıkıntıyı bir derece hafifletici bir unsur, teknolojinin geçmişteki pandemilere göre oldukça ileri bir noktada olması. Bunun hem medikal çözümlere hem de hayatı bir derece normalleştirmeye katkısı var. Bu tip krizlerin inovasyonu hızlandırıcı bir etkisi de var. Zorunluluklar ve aciliyet, normalde yavaş yürüyen mekanizmaları ve hayata geçirme süreçlerini ciddi…

Winerpreneur Talks

Her perşembe günü saat 15.00’te gerçekleştirilen “Kazanan Girişimci Sohbetleri – Winerpreneur Talks’un konuğu 18 Haziran’da Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren oldu. Girişimci yatırımlarının her yönünün konuşulduğu programda melek yatırımcılardan nasıl yatırım alınacağı üzerinde duruldu.

İtibar Yönetimi Konferansı

5. Uluslararasi İtibar Yönetimi Konferansı. 5 – 13 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleşti. Konferansta “Dijital Varlıklar ve İtibar” başlıklı oturumda Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren de yer aldı. İş dünyasında itibarın ve dijital varlıklarının önemine değinildi.

“İdeal Pay” Start Up Dergisi

Start Up Dergisi yeni sayısında Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren’in ve ekosistemden bir çok iş insanının erken aşamada girişimcilerin hisse paylaşımı hakkındaki röportajını bulabilirsiniz.