Keiretsu Forum Melek Yatırımcılık Ağından Haberler

Haberler

Türkiye’nin En Etkili İnternet Konferansı Webrazzi Summit 2019

Webrazzi Summit 2019’da “Erken aşama yatırımlarda meleklerin gücü” panelinde Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren konuşmacı olarak katıldı. Hande Enes, Şelale Zaim Gorton ve moderatör Duygu Öktem Clark’ın katılımıyla gerçekleşen panelde Duygu Eren, girişimcilere Keiretsu Forum yatırım süreçlerini anlattı.

Bu ay Türkiye’nin Patronları Dergisindeyiz

Bu ay Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren, Türkiye’nin Patronları dergisinde yatırımlarımızdan, 2020 hedeflerimizden, global iş birliklerimizden bahsetti.

Piscina & Wellnes Barcelona Fuarı’ndaydık

Keiretsu Forum İspanya tarafından düzenlenen Avrupa Chapter’ları ile beraber yapılan, sağlık, spor ve havuz teknolojileri üzerine düzenlenen Piscina & Wellness Barcelona fuarına Keiretsu Forum Türkiye olarak katıldık. Fuarın 3. Gününde gerçekleşen Investment Forum’a Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren konuşmacı olarak katıldı. Keiretsu Forum Türkiye’nin iyi yaşam alanındaki yatırımlarından bahsetti ve genel olarak ekosistem hakkında bilgi verdi.

Keiretsu Forum Talks

Bu ay Keiretsu Forum Talks’taki konuğumuz, aile ofislerinde yatırım stratejileri, yatırım çeşitlendirme, varlık yönetimi ve girişim sermayesi yatırımları gibi konularla ilgili merak edilen daha pek çok soruyu İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı / Vinci Yatırım Komite Üyesi ve Melek Yatırımcı Neşe Gök yanıtladı.